Infra panely

 Infra panely představují moderním způsob vytápění, který lze využít v bytech, rodinných domech, kancelářích, restauracích, ale i ve větších prostorách jako jsou sportovní haly, obchodní domy nebo průmyslové haly.  Infra panely pracují na principu tepelných vln, které vychází z topné karbonové desky. Infra panely akumulují zdivo do hloubky a stěny tím udrží mnohem déle teplo v místnosti nežli vzduch. Při větraní pak dochází k opětovnému, rychlému ohřátí vzduchu od okolních stěn. Stěny jsou vyhřáté, nakumulované a vysušené. K tepelné pohodě nám stačí o 2-3°C méně než jsme byli doposud zvyklí. 

Infra panely základní Basic

Infra topné panely s bílým matným povrchem. Standardně dodáváme s hliníkovým rámem v bílé či černé barvě. Na zakázku Vám můžeme vyrobit panely s dřevěným rámem (dub, smrk, buk aj.). Dřevěné rámy jsou designově vhodnější např. pro sruby či chaty.

Hlavním topným zdrojem infra panelů je karbonová deska. Největší výhodou karbonových desek je jejich životnost (více než 40 let) a nízké hladině elektrosmogu. Na topné desky poskytujeme záruku ve lhůtě 60 měsíců. Uvnitř panelu je umístěn omezovací termostat, který zabraňuje přehřátí.


Infra panely skleněné Standard

Infra-topné panely s bílým skleněným povrchem vyrábíme standardně bez rámu. Díky tomu jsme docílili IP44 proti vlhkosti a prašnosti. Panely vyrábíme ze zcela lehkých materiálů, díky tomu jsme zvýšili kvalitu produktů a snížili hmotnost o 1/3. Infra panely můžeme na zakázku osadit rámem ze dřeva (dub, smrk, buk aj.).

Topným zdrojem infra-panelů je karbonová deska. Výhodou karbonových desek je způsob jejich zpracování. Jedná se o souvislou vrstvu uhlíku, nemůže tedy dojít k uvolnění spojů. Na topné desky poskytujeme záruku ve lhůtě 60 měsíců. Uvnitř panelu je umístěn omezovací termostat, který zabraňuje přehřátí.


Infra panely obrazové Exclusive

Obrazové infra panely jsou skvělým doplňkem pro moderní interiér. Design infra panelu je prakticky v režii zákazníka. Můžete si vybrat jakýkoliv motiv nebo dokonce vlastní fotografii. Topný systém už tedy nebude "vadit" Vašemu interiéru, ale naopak s ním bude "ladit".

Tisk probíhá pomocí UV technologie přímo do skla, nehrozí tedy žádné poškození či znečištění. Panel je skleněný, lze tedy jednoduše otřít hadříkem.

Záruka na topné desky je 60 měsíců. Uvnitř panelu je umístěn omezovací termostat, který zabraňuje přehřátí.

Infra panely zrcadlové Elegance

Nejjednodušším popisem zrcadlových topných panelů je, že prostě vypadají jako zrcadlo :) Lze je tedy jednoduše umístit nad umyvadlo a vyřešíte tak otázku vytápění a možnosti dívat se na sebe při česání vlasů:). Malou výhodou jsou ušetřené náklady za zrcadlo, které už v současné době nejsou malé. Zrcadlové panely lze samozřejmě umístit i do jiných místností, jako např chodby či předsíně.

Velkou výhodou zrcadlových panelů při použití v koupelnách je, že se nerosí. Na zakázku Vám můžeme zrcadlový panel osadit hliníkovým (černý, bílý) nebo dřevěným rámem (dub, smrk, buk aj.).

Záruka na topné desky ve lhůtě 60 měsíců. Uvnitř panelu je umístěn omezovací termostat, který zabraňuje přehřátí.

Použitím topných panelů získáte výhodnější sazbu D45d, která dokáže uspořit velkou část finančních prostředků za běžnou spotřebu elektřiny.

Infrapanely Proficomfort jsou v současnosti špičkou sálavého vytápění, oceněné řadou spokojených zákazníků. Jsou řádně certifikovány Elektrotechnickým zkušebním ústavem EZU a CE. Kvalitu karbonové topné desky výrobce stvrzuje zárukou v délce 60 měsíců. Pozor!! Jedná se o český výrobek.

Infrapanely jsou oblíbené i díky svému designu. Zbavíte se tak nevzhledných a zastaralých radiátorů. Topné panely Proficomfort mohou být různě barevné, obrázkové, můžete si navrhnout vlastní motiv nebo Vaši fotografii. Na výběr máme několik typů rámu, mohou však být i bezrámové nebo vestavné (do sádrokartonu). Infra panely jsou i zrcadlové. Topné zrcadlo se Vám nerosí a Vy přitom vnímáte rovnoměrné příjemné teplo v celé koupelně.

Infračervené panely neobsahují žádné mechanické součásti snižující jejich provozní spolehlivost!

Výhody Infrapanelů

  • Úspora elektrické energie
  • Nižší pořizovací náklady
  • Moderní design
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbové
  • Nevíří vzduch (vhodné pro alergiky)
  • Vysouší zdivo
  • Nižší pořizovací náklady
  • Montáž bez nutnosti stavebních úprav

Rádi Vám sestavíme nezávaznou nabídku na infrapanely@email.cz